Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
13 marca 2015
25 lat istnienia firmy HURTAP

W dniu 12 marca 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Łodzi, odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 25 lat istnienia firmy HURTAP.

Uroczystość zgromadziła ponad 1000 osób. Liczne grono właścicieli aptek, przedstawicieli producentów oraz pracowników firmy. Swoją obecnością zaszczycili także przedstawiciele samorządów terytorialnych, samorządów aptekarskich, Seniorzy Polskiej Farmacji, a także sympatycy i przyjaciele HURTAP. Uroczystość czwartkowego wieczoru prowadziła Dorota Gardias. Prezes Zarządu HURTAP SA Wiktor Napióra powitał wszystkich gości i opowiedział o historii firmy, jej sukcesach i o pracownikach, którzy przez 25 lat istnienia przyczynili się do tych wszystkich osiągnięć. Nie zabrakło z ust Prezesa podziękowań za dotychczasową współpracę i życzeń na kolejne 25-lecie.

Na początek goście otrzymali niesamowitą ucztę w postaci widowiska laserowo-multimedialnego, zapierającego dech w piersiach, spektaklu światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Każdy z tych elementów pokazu z pewnością dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń, a ich połączenie w jedną spójną całość stworzyło dynamiczny i niezapomniany spektakl, będący wstępem do kolejnego punktu programu, którym był koncert Waldemara Malickiego oraz Filharmonii Dowcipu. Zespół znany jest z przygotowywania oryginalnych koncertów, prezentujących utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w nowych aranżacjach. To widowisko muzyczne opowiedziane przez wybitnych instrumentalistów i wokalistów klasycznych językiem współczesnego człowieka. Największe hity operowe i symfoniczne w aranżacjach i pod batutą Bernarda Chmielarza brzmiały niczym przeboje napisane dzisiaj, tworząc wybuchową mieszankę emocjonalną. Ponad dwugodzinne widowisko muzyczne pełne porywającej muzyki, doskonałego humoru i zaskakujących zwrotów akcji stworzyło wydarzenie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięci zgromadzonych gości. Nie zabrakło również szampana i tortu urodzinowego, który symbolicznie pokroił Prezes Wiktor Napióra.

W trakcie uroczystości goście dziękowali za współpracę, na ręce Prezesa składano gratulacje i życzenia oraz pamiątkowe upominki podkreślając owocną współpracę.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj