Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
26 września 2014
Dzień Aptekarza w Teatrze Nowym w Łodzi

Zgodnie z tradycją Hurtap SA zorganizował dla swoich klientów z okazji Dnia Aptekarza spotkanie ze sztuką. Spektakl odbył się 25 września w Teatrze Nowym w Łodzi.

400 zgromadzonych gości tradycyjnie powitanych zostało lampką szampana, a główną atrakcją wieczoru była znakomita komedia p.t. "Zajmijmy się seksem".

Komedia opowiadająca o dominacji seksu we współczesnym życiu. Panujący w zachodniej kulturze model swobody seksualnej, „bycia seksy” spowodował, że seks stał się narzędziem marketingu i wszechobecnym elementem konsumpcji jak ciastko czy piwo. Postaci sztuki, poszukują seksu, który ma być lekarstwem na ich osobiste problemy w świecie kipiącym seksem. Bo dzisiaj seks jest kryterium wartości człowieka, jak mówi jeden z bohaterów: „nie wstyd być łajdakiem, złodziejem, wstyd być impotentem”. „Unikalny protest przeciwko szarości życia”, „Pięknie skomplikowany”, „Teatr wybucha śmiechem” – tak pisano o Zajmijmy się seksem po premierach komedii. O jej popularności i entuzjastycznym przyjęciu zadecydowały dynamiczna i intensywna akcja, żywy i łatwy dialog. Podkreślana przez krytyków zręczność z jaką autor buduje paradoksalne sytuacje i nietypowe działania, by zaangażować widzów w świat stworzony w jego wyobraźni. 

Przezabawna komedia obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji i dowcipne dialogi w brawurowym wykonaniu aktorów komediowych: Mirosławy Olbińskiej, Aleksandry Posielężnej, Katarzyny Żuk, Marka Lipskiego, Sławomira Suleja.

komentarzy /0/
Skomentuj