Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
07 grudnia 2018
HURTAP przyłączył się do Szlachetnej Paczki

Firma HURTAP po raz kolejny przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Dzięki zaangażowaniu pracowników z Łęczycy pomoc otrzymały dwie rodziny z naszego regionu: pani Ewa samotnie wychowująca trójkę dzieci oraz pani Kasia również samotna matka z trójką dzieci.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja, która zrzesza wolontariuszy, potrzebujące rodziny i darczyńców. Istnieje od 2001 roku i jest jedynym na świecie systemem pomocy bezpośredniej. Przez 18 lat w działania paczki włączyło się blisko 4 mln osób, a łączna wartość pomocy materialnej, przekazanej ponad 150 tys. rodzin w potrzebie, przekroczyła ćwierć miliarda złotych.

Dzięki zaangażowaniu i hojności pracowników firmy HURTAP Łęczyca w tym roku udało się skompletować Szlachetną Paczkę dla dwóch potrzebujących rodzin. Trafiły do nich m.in. artykuły spożywcze, chemiczne, szkolne, a także pościel i ubrania dla dzieci. Marzeniem jednej z rodzin była pralka. Udało się je spełnić.

Do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki przyłączyli się również pracownicy z oddziałów firmy w Gdańsku, Tychach i Głogowie. Paczki trafiły do wybranych rodzin w tzw. weekend cudów 8-9 grudnia 2018 r.
 

 

 

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj