Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
29 lipca 2015
HURTAP SA laureatem programu „Jakość Roku 2015”

W dniu 6 lipca br. Kapituła ogłosiła wyniki największego programu promującego jakość w Polsce. W związku z powyższym nasza firma dołączyła do prestiżowego grona zwycięzców otrzymując to wyróżnienie za wysoką jakość świadczonych usług. Jest to największy konkurs projakościowy w Polsce, w którym laureatami są przedsiębiorstwa odnoszące sukcesy i posiadające ugruntowaną pozycję na rynku.

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę to idea, która przyświeca firmie HURTAP SA od początku jej istnienia. Strategia firmy od zawsze opierała się na bardzo wysokich standardach i dążeniu do zaopatrzenia naszych klientów w pełen asortyment w możliwie najkrótszym czasie. Zwracamy uwagę na potrzeby naszych odbiorców i staramy się dopasować ofertę tak, aby nasi partnerzy czuli się w pełni usatysfakcjonowani. Jesteśmy efektywni w działaniu, a nasze atuty są korzyściami dla naszych kontrahentów.

Cieszymy się, że jakość świadczonych przez nas usług została doceniona przez Kapitułę konkursu. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem na to, że nasze zaangażowanie zostało zauważone i docenione.

 

komentarzy /0/
Skomentuj