Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
15 grudnia 2020
HURTAP wsparł Szlachetną Paczkę

Firma HURTAP po raz kolejny przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Dzięki zaangażowaniu pracowników z Łęczycy pomoc otrzymała potrzebująca rodzina oraz samotna starsza kobieta z naszego miasta. Tegoroczna zbiórka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu i hojności pracowników firmy HURTAP udało się spełnić nie tylko trzy kluczowe potrzeby rodzin: zakup węgla na zimę, odkurzacz czy żywność, artykuły chemiczne, ale także szczególne upominki tkj. buty, zabawki, pościel i ubrania. Do Szlachetnej Paczki przyłączyli się również pracownicy z oddziałów firmy w Tychach i Głogowie, którzy wsparli potrzebujących ze swoich miast. Spełnione zostały marzenia dotyczące zakupu np. kuchenki gazowej, ubrań czy żywności.

Wszystkie paczki trafiły do wybranych rodzin w tzw. "Weekend Cudów" 12-13 grudnia 2020 r., to czas, kiedy wolontariusze znów zapukali do tysięcy domów w całej Polsce, by przekazać dedykowaną pomoc i nadzieję na zmianę tym, którym zabrakło szczęścia.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja, która zrzesza wolontariuszy, potrzebujące rodziny i darczyńców. W tym roku odbyła się 20 jubileuszowa edycja. Dzięki szlachetnym sercom darczyńców w tym roku, mimo pandemii, udało się pomóc 14 016 rodzinom!

Cieszymy się, że mogliśmy wywołać uśmiech na twarzach potrzebujących osób. Wszystkim pracownikom za pomoc i wsparcie potrzebujących serdecznie dziękujemy.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj