Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
01 czerwca 2015
III Wielka Majówka dla Zdrówka z HURTAPEM

31 maja 2015r., w Ośrodku "Nad Stawami" w Konstantynowie Łódzkim HURTAP SA poraz trzeci zorganizował piknik rodzinny "Wielka Majówka dla Zdrówka". Ponad 1000 gości: Aptekarzy, pracowników i przyjaciół naszej firmy wraz z rodzinami bawiło się wspólnie przez cały dzień trwania imprezy.

Pogoda tego dnia dopisała wszystkim zarówno organizatorom, jak i uczestnikom pikniku. Słońce grzało od samego rana, a wspólnym zabawom nie było końca.

Na wszystkich uczestników czekało tradycyjnie mnóstwo atrakcji: dla najmłodszych pociech dmuchane zabawki, tor przeszkód, basen z kulkami, a także malowanie twarzy. Starsze dzieci miały do dyspozycji m.in. quady, kulę sferyczną, tor przeszkód i park linowy, ściankę wspinaczkową. Nie zabrakło również atrakcji dla młodzieży i dorosłych, dla których był trenażer lotów, strzelnica, segwaye, symulator rodeo i wiele innych... Tradycyjnie dla wszystkich chętnych było wiele konkursów. Każdy z uczestników pikniku zarówno dzieci jak również dorośli mogli wziąć udział w rywalizacjach indywidualnych lub grupowych zdobywajac przy tym ciekawe nagrody. Dzieci rywalizowały w taśmach i nartach wieloosobowych, zawodach hula-hop, przeciąganiu liny i wielu innych dyscyplinach. Dorośli natomiast mierzyli się w konkursach dla Mam i Tatusiów. Każdy z uczestników tradycyjnie otrzymał upominek, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów pikniku. Na koniec dzieci miały możliwość publicznego występu, podczas którego śpiewały piosenki i mówiły wierszyki z okazji minionego "Dnia Matki".

Finałem naszej wspólnej integracji było losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów - Firmę Marvel z Łodzi i Frank Cars z Częstochowy.

Kolejna Wielka Majówka dla Zdrówka za rok, a my już nie możemy się doczekać!!!

 

 

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj