Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
17 grudnia 2011
Koncert Świąteczno-Noworoczny w Teatrze Muzycznym

W dniu 15 grudnia 2011r. Akcjonariusze, właściciele Aptek, Seniorzy Polskiej Farmacji oraz Pracownicy Hurtapu spotkali się na uroczystym koncercie Świąteczno-Noworocznym w nowo odrestaurowanym Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Zgodnie z tradycją Prezes Hurtap SA Wiktor Napióra złożył świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym. Zaproszeni goście obejrzeli koncert musicalowy p.t. "Broadway, róg Północnej". Program koncertu został tak przygotowany, by muzyką, śpiewem i tańcem opowiedzieć historię musicalu. Ten gatunek angloamerykańskiej sztuki muzycznej jest niezwykle popularny od blisko osiemdziesięciu lat i ciągle podlega przeobrażeniom. Każdy utwór w koncercie był małą teatralną formą, z podkreślającą nastrój scenografią, ruchem scenicznym lub tańcem. W koncercie wykonywane były przeboje musicalowych mistrzów, począwszy od Richarda Rodgersa i George`a Gershwina – przedstawicieli wielkiej amerykańskiej piątki, która stworzyła nową formę muzyczną, poprzez utwory najwybitniejszych jej przedstawicieli z lat późniejszych: Fredericka Loewego, Leonarda Bernsteina, Johna Kandera, Jerry'ego Bocka i Michella Leigha oraz Andrew Lloyda Webbera – twórcy rock-opery, bo tak od jego debiutu na początku lat siedemdziesiątych XX wieku zaczęto nazywać nowe wcielenie musicalu.

Występ odbywał się w ciepłej, przedświątecznej atmosferze, a niezapomniane utwory zaprezentowane przez artystów operowych i chór zapewniły niezapomniane wrażenia oraz wyjątkowo dużą dawkę dobrego nastroju.

komentarzy /0/
Skomentuj