Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
19 grudnia 2012
Koncert Świąteczno-Noworoczny w Teatrze Muzycznym w Łodzi

W dniu 17 grudnia 2012r. Akcjonariusze, właściciele Aptek, Seniorzy Polskiej Farmacji oraz Pracownicy Hurtapu spotkali się na uroczystym koncercie Świąteczno-Noworocznym w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Występ odbywał się w pełnej ciepła przedświątecznej atmosferze. Zgodnie z tradycją Prezes Hurtap SA Wiktor Napióra złożył świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym gościom, a głównym punktem wieczoru było niezwykle oryginalne widowisko muzyczne w wykonaniu Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu.

Zespół Filharmonii Dowcipu znany jest z przygotowywania oryginalnych koncertów, prezentujących utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w nowych aranżacjach. To widowisko muzyczne opowiedziane przez wybitnych instrumentalistów i wokalistów klasycznych językiem współczesnego człowieka. Największe hity operowe i symfoniczne w aranżacjach i pod batutą Bernarda Chmielarza brzmiały niczym przeboje napisane dzisiaj, tworząc wybuchową mieszankę emocjonalną. Ponad dwugodzinne widowisko muzyczne pełne porywającej muzyki, doskonałego humoru i zaskakujących zwrotów akcji stworzyło wydarzenie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięci uczestnikom tego niezwykłego wydarzenia artystycznego.

 

"Serdecznie dziękujemy za możliwość skorzystania z uczty duchowej jaką dało nam przedstawienie. Jak zawsze państwo zaproponujecie coś wyjątkowego nietuzinkowego co pozwala odetchnąć po dniach pracy. Wszyscy zgodnie określiliśmy jako bardzo ciekawe i piękne. Życzymy wszystkiego najlepszego pięknych spokojnych Świąt." - Olga Opolska-Filipiak, Apteka Zduńska Wola

 

"S U P E R WYSTĘP !!! Brawa dla Malickiego i zespołu! Brawa dla HURTAPU! Dzięki!" - Waldemar Wolniak, Apteka Zduńska Wola

 

"Występ Malickiego był doskonałym pomysłem, niesamowicie bawiliśmy się cały wieczór." - Krzysztof Nowak, Apteka Łódź.

 

"Dziękuję najserdeczniej za możliwość uczestniczenia w tak pięknym, wartościowym spektaklu jak "Filfarmonia Dowcipu". Lekkość, doskonałe wykonanie, potężna dawka pozytywnej energii stworzyły niezapomniane widowisko muzyczne. Łączę wyrazy wdzięczności." - Teresa Goetzen, Seniorka Polskiej Farmacji.

komentarzy /0/
Skomentuj