Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
25 czerwca 2005
Magiczny spektakl w Teatrze Wielkim w Łodzi

O godzinie 19.00 Prezes Zarządu Wiktor Napióra przywitał wszystkich przybyłych gości po czym cały Teatr Wielki okryła magiczna mgiełka i rozpoczął się wielki show. Była wielka, kolorowa rewia, występ chóru i oczywiście niezapomniany Bogusław Mec - odwieczny przyjaciel HURTAP SA.

W tej otoczce została zaprezentowana cała historia firmy przedstawiona w kilku filmach, przeplatana zapierającymi dech sztuczkami iluzjonisty Sławka Pieszczeniewicza i trafnymi, inteligentnymi anegdotami Piotra Bałtroczyka. W połowie tego magicznego show oczom widza ukazała się sytuacja jak z pokazów Dawida Coperfielda - na scenie pojawił się i olśnił wszystkich swoim blaskiem firmowy samochód Warszawa w kolorze Reflex Blue.

Kulminacją całości okazał się pierwszy w Polsce występ człowieka, który pokonał grawitację - Petera Marveya. Magik rozpoczął swój show zwiewnym tańcem z duchem po czym duch uniósł go w górę, gdzie kontynuowali swój taniec. I teraz dopiero się zaczęło - Marvey robiąc sobie żarty z grawitacji latał w każdym z możliwych kierunków. Największe jednak wrażenie zrobił unosząc się w powietrze w wielkiej srebrnej kuli.

Cały spektakl został owacyjnie nagrodzony przez zgromadzonych gości. Uczestnicy tego niezwykłego widowiska do późnych godzin nocnych opowiadali sobie wieczorne wrażenia w licznych łódzkich pubach. Wspomnienie tego magicznego wieczoru zapewne długo będzie krążyć wśród przyjaciół HURTAP SA.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj