Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
01 września 2014
OIA Łódź wygrała III Turniej o Puchar HURTAPU

30 sierpnia 2014r. na boisku Hurtap SA odbył się III Turniej Okręgowych Izb Aptekarskich o Puchar Hurtapu. W turnieju wzięły udział cztery drużyny, które reprezentowały Okręgowe Izby Aptekarskie z Gdańska, Bydgoszczy, Katowic i Łodzi.

I miejsce zajęła OIA Łódź, II miejsce OIA Katowice, III OIA Gdańsk, IV OIA Bydgoszcz.

 

Uroczystość oficjalnego otwarcia dokonał organizator i gospodarz zawodów Prezes HURTAP SA Wiktor Napióra oraz Prezes OIA w Łodzi Elżbieta Piotrowska-Rutkowska. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na trawiastym boisku znajdującym się na terenie firmy Hurtap w pięknej scenerii tuż przy firmowym PUBie. Pogoda jak zwykle dopisała, nie zabrakło również kibiców, którzy dzielnie wspierali swoje drużyny :) Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” i trwały 2x15 minut. O zwycięstwie decydowała ilość zdobytych punktów w poszczególnych meczach według klucza: 3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, 0 punktów za porażkę. Turniej tradycyjnie przebiegał w przyjaznej i towarzyskiej atmosferze, widać również z roku na rok rosnący poziom zawodów i duże zaangażowanie uczestników. Głównym celem organizacji turnieju była nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim integracja środowiska aptekarskiego. Po trudach zmagań piłkarskich na uczestników i kibiców czekał grill.

 

Oprócz nagród za poszczególne miejsca w turnieju przyznane zostały nagrody indywidualne:

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – ŁUKASZ MORAWSKI (OIA GDAŃSK)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – PIOTR RADZIKOWSKI (OIA ŁÓDŹ)

KRÓL STRZELCÓW – MACIEJ FIK (OIA KATOWICE) zdobywca 7 bramek.

 

Wszyscy uczestnicy w nagrodę oprócz pucharów i dyplomów otrzymali pamiątkowe koszulki Kappa - sponsora technicznego drużyny KS HURTAP, w których nasza futsalowa drużyna reprezentowała Polskę w Lidze Mistrzów.

komentarzy /0/
Skomentuj