Aktualności

< powrót do listy
11 września 2018
Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi Mistrzem Polski w Żeglarstwie

W dniach 7-9.09.2018r., w Pięknej Górze koło Giżycka, odbyły się VII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy. Nasza załoga wygrała klasyfikację OPEN i zdobyła tym samym tytuł Mistrza Polski w Żeglarstwie.

Klasyfikacja OPEN - I miejsce
Bieg długodystansowy - III miejsce
Klasyfikacja Firm Farmaceutycznych - I miejsce
Najlepszy sternik - Wiktor Napióra.

Okręgową Izbę Aptekarską w Łodzi reprezentowała załoga w składzie: Wiktor Napióra – sternik, Alicja Marta Napióra, Karolina Sobczak, Andrzej Matusiak.

Całość Regat składała się z sześciu wyścigów krótkodystansowych i jednego biegu długiego. Nasza załoga wygrała wszystkie biegi krótkie, a w biegu długim zajęliśmy trzecie miejsce. Suma punktów zapewniła nam ciężko wywalczone zwycięstwo.