Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
25 kwietnia 2018
Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi z brązowym medalem VII Mistrzostw Polski Farmaceutów w Piłce Nożnej Halowej

W sobotę 21 kwietnia br., w Zabrzu, odbyły się VII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej. Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna Okręgowej Izby Aptekarskiej z Krakowa, srebrny medal zdobył zespół OIA Poznań, a brązowy OIA Łódź.

W turnieju wzięło udział jedenaście zespołów, które reprezentowały Izby Aptekarskie z Łodzi, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Poznania, Zielonej Góry, Szczecina oraz Warszawy.

Drużyny rywalizowały w dwóch grupach: w jednej pięciozespołowej i jednej sześciozespołowej, do których oficjalne losowanie odbyło się w przeddzień rozgrywek. Mecze grupowe rozgrywane były na przemian, a do dalszej fazy rozgrywek awansowały po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Mistrzem Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce nożnej halowej 2017 została OIA Kraków, która w wielkim finale, po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu, pokonała OIA Poznań dopiero w dogrywce. Brązowy medal zdobyła drużyna OIA Łódź, która w meczu o trzecie miejsce pokonała OIA Szczecin. Zgodnie z regulaminem Mistrzostw Polski zawody w kolejnym roku przeprowadza aktualny Mistrz Polski na terenie swojej Izby Aptekarskiej, tak więc w przyszłym roku VIII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej odbędą się w Krakowie.

Ostateczna klasyfikacja drużyn:

I MIEJSCE - OIA KRAKÓW
II MIEJSCE - OIA POZNAŃ
III MIEJSCE - OIA ŁÓDŹ
IV MIEJSCE - OIA SZCZECIN

Skład drużyny OIA Łódź: Wiktor Napióra, Daniel Stefańczyk, Przemysław Czubiński, Piotr Radzikowski, Tomasz Sędkowski, Jacek Owczarek, Łukasz Wawszczak, Dennis Dziki, Jaskulski Piotr, Sobczak Sebastian, Kwapisz Bartłomiej. Trener: Andrzej Antos, kierownik drużyny: Marcin Olczyk.

 

komentarzy /0/
Skomentuj