Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
29 kwietnia 2019
Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi z brązowym medalem VIII Mistrzostw Polski Farmaceutów w Piłce Nożnej Halowej

W sobotę 27 kwietnia br., w Krakowie, odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej. Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna Okręgowej Izby Aptekarskiej z Katowic, srebrny medal zdobył zespół OIA Kraków, a brązowy OIA Łódź.

W turnieju wzięło udział dwanaście zespołów, które reprezentowały Izby Aptekarskie z Łodzi, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Poznania, Zielonej Góry, Szczecina, Rzeszowa oraz Warszawy.

Drużyny rywalizowały w dwóch sześciozespołowych grupach, do których oficjalne losowanie odbyło się w przeddzień rozgrywek. Mecze grupowe rozgrywane były systemem każdy z każdym, a do fazy świerćfinałowej awansowały po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Mistrzem Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce nożnej halowej 2019 została OIA Katowice, która w wielkim finale pokonała OIA Kraków. Brązowy medal zdobyła drużyna OIA Łódź, która w meczu o trzecie miejsce pokonała OIA Gdańsk. Zgodnie z regulaminem Mistrzostw Polski zawody w kolejnym roku przeprowadza aktualny Mistrz Polski na terenie swojej Izby Aptekarskiej, tak więc w przyszłym roku VIII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej odbędą się w Katowicach.

Ostateczna klasyfikacja drużyn:

I MIEJSCE - OIA KATOWICE
II MIEJSCE - OIA KRAKÓW
III MIEJSCE - OIA ŁÓDŹ
IV MIEJSCE - OIA GDAŃSK

Skład drużyny OIA Łódź: Wiktor Napióra, Daniel Stefańczyk, Przemysław Czubiński, Piotr Radzikowski, Tomasz Sędkowski, Jacek Owczarek, Łukasz Wawszczak, Dennis Dziki, Jaskólski Piotr, Sobczak Sebastian, Hubert Ciach, Tomasz Krygier. Trener: Andrzej Antos, kierownik drużyny: Marcin Olczyk.

komentarzy /0/
Skomentuj