Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
01 maja 2000
Powitanie Pedro Alvareza - Odkrywcy Brazylii
W sobotę 23 września b.r. na terenie Łódzkiej Szkoły Filmowej odbyła się uroczystość obchodów 10-lecia współpracy Hurtowni Farmaceutycznej z Łęczycy ze Środowiskiem Aptekarskim. Impreza ta przebiegała pod hasłem "Powitanie Pedro Alvareza - Odkrywcy Brazylii" i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wsród sympatyków Hurtap-u. Poniżej zamieszczamy skrót wystąpienia Prezesa Zarządu mgr farm. Wiktora Napióry, w którym została przedstawia dalsza strategia rozwoju firmy.
 
Dzisiejsze spotkanie jest ukoronowaniem 10-ciu lat współpracy Hurtowni Farmaceutycznej z Łęczycy z Aptekami. Przez cały ten okres wraz z moimi współpracownikami staraliśmy się w klimacie zrozumienia i partnerstwa z naszymi odbiorcami konsekwentnie realizować plany dotyczące rozwoju firmy.

Obecnie HURTAP należy do czołówki hurtowni farmaceutycznych w kraju i jest firmą o dużej dynamice wzrostu obrotów. Posiadamy nowoczesną siedzibę odpowiadającą standardom GMP, z elektronicznie sterowaną temperaturą i wilgotnością. Prowadzona kolejna inwestycja związana z instalacją taśmociągów i automatyzacją magazynu sprawi, że od listopada br. będziemy posiadać najnowocześniejszą w Polsce bazę magazynową. Jeśli dodamy do tego kompetencję, fachowość, solidność oraz w 100% polski kapitał to taki jest wizerunek naszej firmy.

Szanowni Państwo,
W życiu każdego człowieka są takie chwile, kiedy trzeba podjąć ważną i odpowiedzialną decyzję. Dzisiaj jest taki moment. W związku z przeobrażeniami zachodzącymi na rynku farmaceutycznym i konsolidacją sektora hurtowego, podjeliśmy strategiczną decyzję o dalszym kierunku rozwoju HURTAP-u. Jest to kierunek polski pro aptekarski. W związku z powyższym już w grudniu br. wyemitujemy akcje firmy, które zostaną skierowane do naszych odbiorców. Dlatego, już dzisiaj zapraszam Państwa do udziału e rozwoju i tworzeniu nowej historii hurtowni farmaceutycznej HURTAP.

 

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj