Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
06 grudnia 2010
Przedstawienie Mikołajkowe dla dzieci

1 i 2 grudnia 2010r. w Teatrze Nowym w Łodzi odbyły się dwa spektakle na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena pt. "Krzesiwo".
Coroczną tradycją stały się przedstawienia Mikołajkowe dla dzieci organizowane przez HURTAP S.A.  Dzieci otrzymały również mikołajkowe upominki.

Każdy kiedyś był dzieckiem i czytał z przejęciem niezwykłe baśnie Hansa Christiana Andersena. Wzruszał się historią Brzydkiego kaczątka czy Calineczki, płakał nad tragicznym losem Dziewczynki z zapałkami, przeżywał przygody Kaya i Gerdy, drżąc ze strachu przed Królową Śniegu i śmiał się z Nowych szat cesarza. Sztuka "Krzesiwo" opowiadała historię biednego żołnierza, który wracając z wojny spotkał wiedźmę i ta zmieniła jego życie. Żołnierz uczestniczył w licznych przygodach, zakochał się w królewnie i musiał pokonać wiele przeszkód na drodze do szczęścia, ale jak to w bajce bywa – wszystko dobrze się skończyło. Krzesiwo wywołało wiele emocji i spodobało się nie tylko młodym widzom zgromadzonym w Teatrze, ale również rodzicom, którzy nagrodzili aktorów gorącymi brawami.

komentarzy /0/
Skomentuj