Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
26 września 2013
Spektakl z okazji Dnia Aptekarza

24 września Hurtap SA zorganizował dla swoich klientów, z okazji zbliżającego się Dnia Aptekarza, spotkanie ze sztuką w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

400 zgromadzonych gości tradycyjnie powitanych zostało lampką szampana, a główną atrakcją wieczoru był broadwayowski hit p.t. "Boeing Boeing". Sztuka wystawiana w 55 krajach świata, zagrana ponad 17,5 tysiąca razy, która trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa! Twórcy spektaklu przenieśli  akcję sztuki do Łodzi, gdzie mieszka – prężnie działający w branży nieruchomości – Maks. Ma on nie tylko bogate CV, ale i życie uczuciowe. Maks ma trzy narzeczone, z których każda jest stewardesą i każda uważa, że jest dla Maksa tą jedną jedyną. Dzięki rozkładom lotu, zmianie stref czasowych i… wsparciu nieocenionej pomocy domowej, udaje mu się pogodzić wizyty wszystkich pań i ukryć przed każdą kolejną istnienie pozostałych. Wszystko zaczyna sie zmieniać gdy Maksa odwiedza jego dawny przyjaciel Paweł...

Przezabawna komedia obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji i dowcipne dialogi w brawurowym wykonaniu aktorów komediowych: Magdy Zając, Karoliny Łukaszewicz, Beaty Ziejka, Jakuba Firewicza, Janusza Germana, Artura Zawadzkiego.

komentarzy /0/
Skomentuj