Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
23 grudnia 2015
Spotkanie Świąteczne w Teatrze Muzycznym w Łodzi

W dniu 21 grudnia 2015r. Akcjonariusze, właściciele Aptek, Seniorzy Polskiej Farmacji oraz Przyjaciele i Pracownicy HURTAPU spotkali się na uroczystym spotkaniu Świąteczno-Noworocznym w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Organizowanie świątecznych spotkań stało się już niemalże tradycją, którą HURTAP nieprzerwanie kontynuuje od blisko 25 lat. Prezes Zarządu HURTAP SA Wiktor Napióra uroczyście przywitał zgromadzonych gości i złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Głównym punktem wieczoru był spektakl „Dwie morgi utrapienia” - w reżyserii Marka Rębacza wyśmienicie zagrany przez świetnych aktorów:  Magdalenę Wójcik, Andrzeja Grabarczyka, Klaudię Halejcio, Tadeusza Chudeckiego i Mikołaja Roznerskiego.

Kolejna realizacja znakomitej komedii Marka Rębacza, grana nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem po dziś dzień. Pełna humoru i refleksji nad współczesną Polską, uchodzi za jedną z najlepszych, polskich komedii i uznawana jest już za klasykę gatunku, a jej końcówka zaskoczy niejednego widza... O tym, że to sztuka, podczas oglądania której można się nieźle pobawić, przekonali się wszyscy, którzy spotkali się z nami w poniedziałkowy wieczór. Salwy śmiechu to dowód, że nie był to czas stracony.

komentarzy /0/
Skomentuj