Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
22 grudnia 2016
Spotkanie Świąteczne w Teatrze Muzycznym w Łodzi

W dniu 19 grudnia 2016r. Akcjonariusze, właściciele Aptek, Seniorzy Polskiej Farmacji, Producenci oraz Przyjaciele i Pracownicy HURTAPU spotkali się na uroczystym spotkaniu Świąteczno-Noworocznym w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Organizowanie świątecznych spotkań stało się już niemalże tradycją, którą HURTAP nieprzerwanie kontynuuje od ponad 26 lat. Prezes Zarządu HURTAP SA Wiktor Napióra uroczyście przywitał zgromadzonych gości i złożył wszystkim świąteczne życzenia. W tym roku jednak oprócz tradycyjnych życzeń skierowanych do wszystkich zaproszonych gości Pan Prezes wraz z Arturem Partyką symbolicznie przełamali się opłatkiem z Seniorami Polskiej Farmacji. 

Głównym punktem wieczoru był spektakl „Kiedy Kota nie ma...” - w reżyserii Andrzeja Rozhina wyśmienicie zagrany przez świetnych aktorów:  Annę Gronostaj, Piotra Zelta, Jacka Lenartowicza.

„Kiedy kota nie ma…” to wyśmienita brytyjska komedia sytuacyjna, w której bieg komicznych wydarzeń może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

komentarzy /0/
Skomentuj