Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
24 października 2008
Stany Zjednoczone Ameryki

W ramach wspólnych wyjazdów, HURTAP SA zorganizował dla farmaceutów wyjazd do Stanów Zjednoczonych w terminie 9-23 października 2008r.

Stany Zjednoczone zajmują ogromny obszar Ameryki Północnej od Oceanu Atlantyckiego do Pacyfiku. Występują tu praktycznie wszystkie klimaty co jest związane z położeniem geograficznym ale także z wielkim geologicznym zróżnicowaniem terenu. To, a także bardzo ciekawa historia geologiczna kontynentu sprawiają, że Stany Zjednoczone są niezwykle atrakcyjnym turystycznie krajem. Szczególnie zachodnie tereny łączą w sobie tą wyjątkową różnorodność przyrody często nienaruszoną przez człowieka od tysięcy lat. Przykładem tego może być stan Kolorado, którego już sama nazwa nadana przez hiszpańskich odkrywców określa krainę pełną kolorów. Wyprawa na zachód do Kalifornii to nie tylko przepiękne krajobrazy i cuda natury ale także spotkanie z dawnym „Dzikim Zachodem”. W Stanach Zjednoczonych jest wiele miejsc masowo odwiedzanych przez rodzimych i zagranicznych turystów. Prócz naturalnego piękna przyrody podziwianego w licznych parkach narodowych, dużą popularnością cieszą się słynne miasta i wielkie metropolie - San Francisco, Los Angeles, czy bajeczne Las Vegas.

Program wyjazdu urozmaicony został licznymi wycieczkami. Z pewnościa wyjazd ten pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

komentarzy /0/
Skomentuj