Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
05 września 2006
Targi Farmaceutyczne FARM EXPO 2006

5 września 2006 r. w Hali Expo Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyła się pierwsza edycja Targów Farmaceutycznych FARM EXPO

Wśród blisko 80-ciu wystawców znaleźli się wszyscy najwięksi producenci produktów leczniczych i materiałów medycznych, co jest kolejnym potwierdzeniem rosnącej pozycji Hurtowni Farmaceutycznej HURTAP SA na polskim rynku dystrybucji farmaceutycznej.

Oferta targowa spotkała się z uznaniem obecnych na Targach Aptek, czego dowodem jest kilka tysięcy złożonych zamówień. Niezależnie od handlowego wymiaru Targów stały się one doskonałą okazją do spotkania tysiąca kilkuset Aptekarzy i wymiany poglądów na wiele związanych z branżą farmaceutyczną kwestii.

Również dla producentów Targi Farmaceutyczne FARM EXPO stanowiły dodatkową okazję do prezentacji nowych leków oraz zebrania opinii Aptekarzy na temat swoich produktów.

W czasie imprezy przeprowadzono dwie sesje szkoleniowe przygotowane przez firmę Servier na temat: "Leczenie nadciśnienia w świetle najnowszych wytycznych, a opieka farmaceutyczna nad chorym".

Kilkaset Aptek wzięło udział w konkursie na hasło reklamowe, w którym fundatorami nagrody głównej były firmy: Pliva, Jelfa, US Pharmacia, GlaxoSmithKline oraz Polpharma.

Patronat honorowy nad imprezą objęła Naczelna Rada Aptekarska, zaś patronat medialny Czasopismo Aptekarskie.

Organizatorzy, HURTAP SA oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie, deklarują chęć organizacji kolejnych edycji imprezy

Do zobaczenia na kolejnych Targach Farmaceutycznych FARM EXPO.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj