Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
29 września 2007
Targi Farmaceutyczne HURTAP FARM EXPO 2007

21 września 2007 r. w Hali Expo Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyła się druga edycja Targów Farmaceutycznych HURTAP FARM EXPO.

Wśród blisko 80-ciu wystawców znaleźli się wszyscy najwięksi producenci produktów leczniczych i materiałów medycznych, co jest kolejnym potwierdzeniem rosnącej pozycji Hurtowni Farmaceutycznej HURTAP SA na polskim rynku dystrybucji farmaceutycznej.

Oferta targowa spotkała się z uznaniem obecnych na Targach Aptek, czego dowodem jest kilka tysięcy złożonych zamówień. Niezależnie od handlowego wymiaru Targów stały się one doskonałą okazją do spotkania blisko tysiąca Aptekarzy i wymiany poglądów na wiele związanych z branżą farmaceutyczną kwestii.

Również dla producentów Targi Farmaceutyczne FARM EXPO stanowiły dodatkową okazję do prezentacji nowych leków oraz zebrania opinii Aptekarzy na temat swoich produktów.

W czasie imprezy przeprowadzono dwie sesje szkoleniowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem Aptekarzy. Gościem honorowym tegorocznych Targów był mgr farm Zbigniew Niewójt, Zastępca Głównego Inspektora Farmaceutycznego, który poprowadził wykład na temat: "Zasady dobrej praktyki aptecznej w aspekcie zmian Prawa Farmaceutycznego".

Kilkaset Aptek wzięło udział w konkursie na hasło reklamowe, w którym fundatorami nagrody głównej były firmy: Ford Mieszek, Bayer HealthCare, US Pharmacia, GlaxoSmithKline oraz Polpharma. Nagrody w konkursie wręczyła Miss Polonia 2007 - Barbara Tatara.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj