Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
23 września 2008
Targi Farmaceutyczne Max Medicum Expo Łódź 2008

19 września 2008 r. w Hali Expo Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyły się Targi Farmaceutyczne MAX MEDICUM EXPO ŁÓDŹ 2008.

Tegoroczna edycja targów poświęcona była programowi lojalnościowemu Max Medicum, prowadzonemu przez OPDF we współpracy z partnerami, w tym także HURTAP.

Wśród ponad 80-ciu wystawców znaleźli się wszyscy najwięksi producenci produktów leczniczych i materiałów medycznych, co jest kolejnym potwierdzeniem rosnącej pozycji Hurtowni Farmaceutycznej HURTAP SA na polskim rynku dystrybucji farmaceutycznej.

Oferta targowa spotkała się z uznaniem obecnych na Targach Aptek, czego dowodem jest kilka tysięcy złożonych zamówień. Niezależnie od handlowego wymiaru Targów stały się one doskonałą okazją do spotkania blisko tysiąca Aptekarzy i wymiany poglądów na wiele związanych z branżą farmaceutyczną kwestii. Również dla producentów Targi Farmaceutyczne FARM EXPO stanowiły dodatkową okazję do prezentacji nowych leków oraz zebrania opinii Aptekarzy na temat swoich produktów.

W czasie imprezy przeprowadzono prezentację programu lojalnościowego Max Medicum, którą poprowadził p. Andrzej Smyk - Prezes Organizacji Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych. Kilkaset Aptek wzięło udział w konkursie na hasło reklamowe.

Gościem specjalnym trzeciej edycji Targów był Cezary Pazura, który bawił swoimi dowcipami zgromadzonych w Hali Expo Farmaceutów, a na zakończenie wraz z Prezesem Wiktorem Napiórą wręczał nagrody za najlepsze hasła tegorocznych targów.

komentarzy /0/
Skomentuj