Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
19 września 2012
Turniej Izb Aptekarskich o Puchar Hurtapu

W dniu 15 września 2012r. na boisku Hurtap SA odbył się towarzyski turniej piłki nożnej Okręgowych Izb Aptekarskich o Puchar Hurtapu. W turnieju wzięły udział trzy drużyny, które reprezentowały Pomorsko-Kujawską OIA, Śląską OIA oraz OIA Łódź.

I miejsce zajęła OIA Łódź, II miejsce OIA Bydgoszcz, III OIA Katowice. Pomysłodawcami zorganizowania takiego turnieju byli zgodnie wszyscy uczestnicy I Mistrzostw Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej, które odbył się w kwietniu w Łęczycy. Organizatorem technicznym turnieju był Hurtap SA.

 

Rozgrywki odbyły się na trawiastym boisku znajdującym się na terenie firmy Hurtap. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” i trwały 2x25 minut. Turniej przebiegał w niezwykle przyjaznej atmosferze, a głównym celem była nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim integracja środowiska aptekarskiego. Oprócz rozgrywek zaplanowane było dla naszych gości wiele ciekawych atrakcji. Po trudach spotkań na uczestników czekał grill. Prezes Hurtap SA - Wiktor Napióra oprowadził zaproszonych gości po firmie, gdzie pokazał cały nasz magazyn leków i wyjaśnił specyfikę kompletacji zamówień. Następnie cała grupa udała się na wycieczkę do Tumu, gdzie zostaliśmy serdecznie przyjęci przez Proboszcza tamtejszej Parafii, który opowiedział nam o dziejach tego niezwykłego miejsca. Archikolegiata tumska pod wezwaniem NMP i św. Aleksego jest jednym z najwspanialszych przykładów architektury romańskiej, świadkiem burzliwych dziejów Polski i Ziemi Łęczyckiej, godnym zainteresowania, która stanowi jeden z najciekawszych przykładów sztuki romańskiej w Polsce. Na zakończenie goście spotkali się na wspólnej kolacji w restauracji Królewska w Topoli Królewskiej, gdzie dyskutowali do późnych godzin wieczornych.

komentarzy /0/
Skomentuj