Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
01 maja 2005
W dniach 22 kwietnia - 01 maja grupa współpracujących z HURTAP SA farmaceutów wzięła udział w wycieczce do Wenezueli na słoneczną wyspę Margarita.

W dniach 22 kwietnia - 01 maja grupa współpracujących z HURTAP SA farmaceutów wzięła udział w wycieczce do Wenezueli na słoneczną wyspę Margarita.

Ta niewielka wyspa wraz z wyspami Coche i Cubagua należy do stanu Nueva Esparta. Margarita - wyspa słońca - jest największą z tych niezwykle malowniczych wysepek. Położona na północ od Półwyspu Araya, posiada wspaniałe pejzaże - lazurowe zatoczki z piaszczystymi plażami oraz niewysokie góry Cerros del Macanao. Połączenie niebieskiego i turkusowego morza, białych plaż i zielonych gór wywołuje niesamowite wrażenie i wraz ze słoneczną aurą stanowi wspaniałe miejsce wypoczynku i relaksu.

Oprócz morskich i słonecznych kąpieli program pobytu urozmaicony został licznymi wycieczkami umożliwiającymi bliższe poznanie wyspy. Do niezapomnianych przeżyć zaliczyć można niewątpliwie jeep-safari wzdłuż półwyspu Macanao plażami Carmela i Punta Arenas, a także wycieczkę do najwyższego wodospadu świata - Angel znajdującego się w Narodowym Parku Canaima. Park jest krainą wyjątkowej urody, nieskażonego piękna przyrody - cudownych krajobrazów, dżungli, szumiących rzek, wodospadów i wysokich gór.

Margarita - turkusowa woda, biała plaża, zielone palmy to obraz, do którego chce się powracać w chłodne dni, gdy nie rozpieszcza nas zbytnio pogoda.

komentarzy /0/
Skomentuj