Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
29 maja 2017
Wielka Majówka dla Zdrówka

28 maja już po raz piąty firma HURTAP zorganizowała piknik rodzinny "Wielka Majówka dla Zdrówka". Przez cały dzień gościliśmy aptekarzy, pracowników i przyjaciół naszej firmy wraz z rodzinami. To była wspaniała niedziela, której towarzyszyły wspólna zabawa, piękna pogoda i mnóstwo zaplanowanych na ten dzień konkursów i atrakcji.

Piekne słońce towarzyszyło organizatorom i uczestnikom przez cały dzień a wspaniałej zabawy nie było końca. Na najmłodsze pociechy czekały dmuchane zabawki, tor przeszkód, basen z kulkami, a także malowanie twarzy. Dla starszych dzieci były do dyspozycji m.in. quady, kule waterball i ścianka wspinaczkowa. Nie zabrakło również atrakcji dla młodzieży i dorosłych: trampolina bungee, symulator surfingu, segwaye i wiele innych. Dostępna była również fotobudka z wieloma śmiesznymi rekwizytami.

Organizatorzy zaplanowali mnóstwo konkursów z nagrodami, w których zarówno dzieci jak również dorośli mogli wziąć udział. Nie zabrakło występów małych pociech, które śpiewały piosenki i mówiły wierszyki z okazji minionego "Dnia Matki".

Dla wszystkich uczestników dostępny był grill oraz stoisko z napojami i przekąskami.

Na zakończenie wspólnej integracji odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów z Łodzi: Firmę Marvel i BSP Opel. Firma opel ufundowała na weekend nowego Opla Insignię z pełnym bakiem, natomiast firma Marvel Hyundaia Santa Fe. Oprócz samochodów wylosowano również drobne upominki.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć

 

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj