Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
27 maja 2019
Wielka Majówka dla Zdrówka

26 maja 2019r. po raz siódmy HURTAP gościł Aptekarzy, pracowników i przyjaciół firmy wraz z rodzinami na corocznym rodzinnym pikniku pod hasłem "Wielka Majówka dla Zdrówka". Imprezie zorganizowanej na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda i mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Na uczestników pikniku czekały m.in. dmuchane zabawki, tor przeszkód, quady, segwaye, samochodziki, dla najmłodzych, basen z łódeczkami czy malowanie twarzy. Przez cały dzień zabawom na pikniku towarzyszyli disneyowscy bohaterowie: Myszka Miki i Minnie oraz Pies Pluto. Na piknik przyjechali również wozem strażackim strażacy z Aleksandrowa Łódzkiego, którzy przez cały dzień szkolili młodych uczestników z zasad udzielania pierwszej pomocy, pokazywali sprzęt jakim dysponują podczas akcji gaśniczych, a niektóre dzieci miały nawet możliwość lania wodą z prawdziwego strażackiego węża.

Z racji tego, iż piknik odbywał się w Dzień Matki organizatorzy zadbali również o to aby najmłodsi uczestnicy mogli zaśpiewać swoim mamom  piosenkę lub powiedzieć wierszyk.  Wśród wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych nie mogło również zabraknąć konkursów, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obok rywalizacji indywidualnej, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy całe rodziny, które mogły wykazać się zręcznością i umiejętnością współpracy w zespole. W osobnych konkursach do zawodów stanęli również rodzice. Każdy kto wziął udział w konkursach otrzymał upominki od sponsorów, a na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody.

Nie zabrakło równieź atrakcji kulinarnych: był grill i przysmaki lubiane przez najmłodszych: naleśniki, wata cukrowa i popcorn.

Dorośli uczestnicy mieli możliwość wykazania się w konkursie na najlepsze hasło określajace "Wielką Majówkę dla Zdrówka". Komisja konkursowa miała trudne zadanie, bo kreatywność uczestników była ogromna. Ostatecznie nagrodzonych zostało sześć haseł za miejsca od I do IV oraz dwie nagrody dodatkowe.

Poniżej zwycięskie hasła:

1. Czary mary fiku miku HURTAP wita na pikniku! Zaprasza do zabawy jak i dużych tak i małych.

2. W majowy weekend, bierz rodzinkę i koc, przyjeżdżaj na majówkę z HURTAPEM, gdzie atrakcji jest moc. Konkursów wiele, atmosfera cudna, taka impreza nigdy nie jest nudna. Więc nie bądź łoś, na majówkę w maju się zgłoś!!!

3. Zapraszamy na majówkę pełną wrażeń i uroku, HURTAP górą jak co roku!!!

WYRÓŻNIENIA:

Rodzinny piknik na sportowo - MAJÓWKA Z HURTAPEM aktywnie i zdrowo.

Gdy Ci zdrowie szwankuje, HURTAP majówkę promuje, wszyscy razem się bawimy i zdrówko sobie naprawimy. W pięknej Łęczycy HURTAP się znajduje i leki najlepsze promuje.

Zapraszamy za rok!

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj