Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
28 maja 2014
Wielka Majówka dla Zdrówka

25 maja 2014r. w Ośrodku "Nad Stawami" w Konstantynowie Łódzkim HURTAP SA poraz kolejny zorganizował piknik rodzinny "Wielka Majówka dla Zdrówka". Ponad 1200 gości: Aptekarzy, pracowników i przyjaciół naszej firmy wraz z rodzinami bawiło się wspólnie w ten piękny i słoneczny dzień.

Na wszystkich uczestników czekało dużo atrakcji: dmuchane zabawki dla najmłodszych pociech, basen z kulkami, malowanie twarzy oraz animatorzy, którzy na specjalne życzenie robili figurki z balonów, starsze dzieci miały do dyspozycji m.in. quady, kulę sferyczną, tor przeszkód i park linowy, ściankę wspinaczkową. Nie zabrakło również atrakcji dla młodzieży i dorosłych, dla których był symulator surfingu, strzelnica, segwaye oraz basen z kulkami waterball... Każdy z uczestników pikniku mógł równiez wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach. Dzieci rywalizowały w taśmach i nartach wieloosobowych, zawodach hula-hop, przeciąganiu liny i wielu innych dyscyplinach. Nie zabrakło konkursów dla Mam i Tatusiów. Każdy z uczestników tradycyjnie otrzymał upominek, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów pikniku. Na koniec dzieci miały możliwość publicznego występu, podczas którego śpiewały piosenki i mówiły wierszyki z okazji zbliżającego się "Dnia Matki".

Finałem naszej wspólnej integracji było losowanie samochodu na weekend z pełnym bakiem ufundowanego przez jednego ze sponsorów: firmę Marvel z Łodzi.

 

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj