Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
26 marca 2006
Włoskie Dolomity

W ramach wspólnych wyjazdów organizowanych przez HURTAP SA zwolennicy białego szaleństwa wyjechali na narty w najbardziej atrakcyjny region włoskich Dolomitów - Val Rendena-Pinzolo (10-19 grudnia 2005) i Arabba/Marmolada (17-26 marca 2006r.).

Włoskie Dolomity to prawdziwy narciarski "raj rozkoszy". Każdy narciarz może zrealizować  tu swoje marzenia o zimowym urlopie. To idealne miejsce dla amatorów nart i snowboardu.

Słynna Val di Sole czyli "Dolina Słońca" z takimi ośrodkami jak Marilleva, Folgarida, Pejo, Tonale czy sama Val Rendena z osławioną już Madonna di Campiglio oraz urokliwym Pinzolo co roku przyciągają rzesze turystów. Są regionami, które trudno zapomnieć i do których z przyjemnością się powraca.

Arabba, Sella Ronda, Marmolada, Civetta - na dźwięk tych słów żywiej bije serce każdego narciarza. Region ten to prawdziwa oaza białego szaleństwa . Jest doceniany przez wszystkich narciarzy niezależnie od stopnia zaawansowania, ponieważ znajduje się w bezpośredniej bliskości wielu rejonów narciarskich objętych DolomitiSuperski. W rejonie tym znajduje się osławiona "Sella Ronda", majestatyczna "Królowa Dolomitów" Marmolada oraz jakże atrakcyjna Arabba.

Wspaniałe, ośnieżone i zalane słońcem stoki, niesamowita różnorodność nartostrad, cudowne widoki i wyjątkowe przeżycia - to tylko namiastka tego, co czekało na podróżnych.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj