Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
29 grudnia 2016
Wyjazd Narciarski dla Klientów HURTAP, 10-19 marca 2017

Zapraszamy Państwa do słonecznej Italii - kraju pizzy, spaghetti, wyśmienitych win i doskonałych tras narciarskich. A dokładniej do Ponte di Legno - górskiego kurortu z przepięknym historycznym centrum, w którym ruch zarezerwowany jest tylko dla pieszych. Urokliwy ryneczek, eleganckie sklepy, bary, puby, restauracje serwujące włoskie specjały i wiele innych atrakcji uprzyjemni pobyt każdemu narciarzowi. Adamello Ski składa się z dwóch ośrodków narciarskich Tonale u stóp lodowca Presena i z Ponte Di Legno, ośrodka w pięknym miasteczku poniżej przełęczy Tonale. Obydwa ośrodki narciarskie są połączone nowoczesną kolejką Cabinovia, która w kilka minut przewiezie narciarza z Ponte Di Legno na przełęcz Tonale lub odwrotnie. Obydwa te ośrodki łączy również trasa narciarska biegnącą pod kolejką. To nowoczesne połączenie dwóch ośrodków narciarskich sprawia, że Centrum Adamello Ski oferuje jedne z najlepszych warunków narciarskich dla najbardziej wymagających narciarzy.

Zakwaterowanie: Położony w malowniczych dolomitach Blu Hotel Acquaseria**** to nowy, wygodny i nowoczesny hotel wybudowany w 2010 roku. Idealny dla amatorów białego szaleństwa, ze świetną lokalizacją w centrum miasteczka Ponte di Legno, z eleganckimi sklepami, barami i restauracjami, a także 500 metrów od bazy narciarskiej Adamello Ski, do której kursuje bezpłatny bus hotelowy. Oferuje on nowoczesne, eleganckie, urządzone w stylu górskim pokoje z telewizorem LCD i dostępem do kanałów satelitarnych, wszystkie wyposażone w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz Wi-Fi. Z pokoi rozciąga się piękny widok na panoramę gór. W hotelu znajduje się restauracja serwująca lokalne specjały i klasyczne włoskie dania, a także przestronna strefa Wellness. Do dyspozycji gości są: basen, sauna, łaźnia turecka, centrum masaży i zabiegów regenerujących ciało, opracowanych z myślą o indywidualnych potrzebach klienta, a także hydroterapia i zabiegi estetyczne. Prawdziwa oaza po aktywnym dniu spędzonym na stoku.

Cena: 3 955 zł/za osobę (ze skipassem!!!)

Cena zawiera:

 • Skipass Adamello
 • przejazd luksusowym autokarem na trasie Łęczyca – Ponte di Legno – Łęczyca
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w pokojach dwuosobowych w Blu Hotel Acquaseria**** http://www.bluhotelacquaseria.it
 • wyżywienie HB: 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje
 • napoje do kolacji: ¼ butelki wina i ½ l wody
 • jednorazowy wstęp do hotelowego SPA podczas pobytu
 • 1 x Apress-ski
 • 2 x nocne narciarstwo
 • zawody narciarskie
 • szkolenie narciarskie - 2 instruktorów narciarstwa do wyłącznej dyspozycji grupy
 • ubezpieczenie (NNW, bagaż podróżny, OCS - odpowiedzialność cywilna sportowa, SS - sprzęt sportowy, +AS - zwyżka za amatorskie uprawianie sportów zimowych).
 • opieka organizatorów

Dodatkowo płatne:

 • napoje nie zawarte w cenie imprezy
 • dopłata do pokoju 1 os. 770 zł

Wszelkich informacji udziela Dział Marketingu HURTAP SA, uczestnictwo w wyjeździe można zgłaszać pod  nr tel. 24 721 25 13 wew. 130.

UWAGA: Warunkiem rezerwacji jest przesłanie podpisanego zgłoszenia rezerwacyjnego do Działu Marketingu HURTAP SA mailem lub za pośrednictwem kierowcy oraz wpłata zaliczki w wysokości 1 500 zł brutto za osobę na konto Businessman Fun Club Sp. z o.o. BPS PL27 1930 1901 2810 0411 4349 0001, tytułem: „Imię i nazwisko uczestnika, GRUPA HURTAP”.

O uczestnictwie w wyjeździe decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona wpłatą zaliczki.

OFERTA WYJAZDU
WNIOSEK ZGŁOSZENIOWY

komentarzy /0/
Skomentuj