Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
07 kwietnia 2014
Wyjazd narciarski do Livigno

W ramach wspólnych wyjazdów organizowanych przez HURTAP SA zwolennicy białego szaleństwa w dniach 21-30 marca 2014r. wyjechali na narty w jedno z najbardziej urokliwych miejsc we Włoszech - Livigno.

Livigno – urokliwa miejscowość, która ze względu na swój mikroklimat zwana jest „Piccolo Tibet” jeszcze 50 lat temu była niedostępna dla narciarzy i snowboardzistów. Dzięki otwarciu tunelu Munt La Schera nastąpił intensywny rozwój tego miasta, które dzięki licznym atrakcjom w krótkim czasie stało się jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Europie. Livigno tętni życiem niemal 12 miesięcy w roku. Otoczone z trzech stron górami, 110 km świetnie przygotowanych tras, doskonale rozbudowana infrastruktura narciarska, blisko 322 dni słoneczne w roku i śnieg od listopada do maja zapewniają idealne warunki dla narciarzy i snowboardzistów. Dodatkowo ogromna ilość pubów, pizzerii, restauracji i dyskotek sprawia, iż jest to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy w ciągu dnia szaleją na stokach a wieczorem na parkietach dyskotek. Atutem tego miejsca jest także strefa wolnocłowa, co zachęca amatorów tanich zakupów. Dzięki licznym atrakcjom, wspaniałemu włoskiemu klimatowi oraz lokalizacji, trudno ostatnimi czasy o kurort równie popularny wśród turystów co Livigno.

 

Podczas całego pobytu nasi uczestnicy wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu narciarskim prowadzonym przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa. Była możliwość podszkolenia własnych umiejętności i techniki jazdy na nartach.

 

Tradycyjnie na zakończenie wyjazdu odbyły się zawody narciarskie - slalom gigant, któremu towarzyszyło piękne słońce i niesamowita atmosfera wśród uczestników. Widać było duże postępy u  uczestników. Do tego wyśmienicie przygotowana trasa sprawiła, że wszyscy doskonale sprawdzili się na trasie, a różnice w czasach były minimalne... Na zakończenie tradycyjnie odbyła się uroczysta koronacja zwycięzców oraz wybory Króla i Królowej stoku.

 

Miła atmosfera w grupie, wyśmienita pogoda i wymarzone warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu dopisały przez cały tydzień pobytu. My już myślimy gdzie spotkamy się za rok...

komentarzy /0/
Skomentuj