Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
01 kwietnia 2012
Wyjazd narciarski do Marillevy

Po raz kolejny HURTAP SA wyszedł naprzeciw oczekiwaniom zwolenników białego szaleństwa i zorganizował wyjazd do Włoch w terminie 16-25 marca 2012r.

Val di Sole czyli "Dolina Słońca" - ze względu na panujący tam klimat oraz ekspozycję stoków -  jest jedną z najpiękniejszych dolin w zachodniej części Dolomitów. Charakteryzuje ją bardzo duża ilość dni słonecznych w roku oraz doskonałe warunki śniegowe. W obrębie tego, bardzo popularnego wśród Polaków, regionu narciarskiego leżą ośrodki: Folgarida i Marilleva, posiadające bezpośrednie połączenie z trasami słynnej Madonna di Campiglio. Ponad 200 km tras narciarskich i ich różnorodność sprawia, że każdy entuzjasta „białego szaleństwa” jest usatysfakcjonowany. Położony w sercu wpisanych na listę Dziedzictwa UNESCO Dolomitów Brenta region tworzy największą „narciarską karuzelę” w Trentino.

 

Nasi uczestnicy wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu narciarskim prowadzonym przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa. Była możliwość podszkolenia własnych umiejętności a zajęcia na śniegu uzupełniała videoanaliza. Jedną z zaplanowanych podczas wyjazdu atrakcji był wyjazd do lokalnej winnicy Maso Poli. Smakowaliśmy niesamowite trunki od win białych i czerwonych wytrawnych po wina słodkie. Degustacji towarzyszył poczęstunek przygotowany specjalnie przez gospodarzy degustacji.

Tradycją już stało się organizowanie przez nas zawodów narciarskich ostatniego dnia wyjazdu, było wiele emocji i sporo dobrej zabawy. Wszyscy uczestnicy zjechali wyśmienicie a różnice w czasach były minimalne... Niezapomnianą atrakcją ostatniego wieczoru były również wybory Króla i Królowej stoku.

 

Miła atmosfera w grupie, gorące słońce i wymarzone warunki dopisały przez cały tydzień pobytu. W efekcie wszyscy wrócili do kraju wypoczęci.

komentarzy /0/
Skomentuj