Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
31 marca 2015
Wyjazd narciarski do Passo del Tonale

W ramach wspólnych wyjazdów organizowanych przez HURTAP SA zwolennicy białego szaleństwa w dniach 20-29 marca 2015r. wyjechali na narty w jedno z najbardziej urokliwych miejsc we Włoszech - Passo del Tonale.

Przełęcz Passo Tonale, położona na granicy Lombardii i Trydentu, tworzy naturalny, słoneczny i widokowy amfiteatr oddzielający dolinę Val di Sole od doliny Vallecamonica i rozciągający się na wysokości od 1884 m do 3100 m, między masywami Ortles-Cevedale i Adamello-Presanella. Nowoczesne Centrum Narciarskie Adamello Ski składa się z dwóch ośrodków narciarskich, z przełęczy Tonale u stóp lodowca Presena i z Ponte Di Legno, ośrodka w pięknym miasteczku poniżej przełęczy Tonale. Obydwa ośrodki narciarskie są połączone nowoczesną kolejką Cabinovia, która w 15 minut przewiezie narciarza z Ponte Di Legno na przełęcz Tonale lub odwrotnie. To innowacyjne połączenie dwóch ośrodków narciarskich sprawia, że Centrum Adamello Ski oferuje jedne z najlepszych warunków narciarskich zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla bardzo wytrawnych narciarzy.

Podczas całego pobytu nasi uczestnicy wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu narciarskim prowadzonym przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa - reprezentantów Polski. Była możliwość podszkolenia własnych umiejętności i techniki jazdy na nartach. Odbyło się dodatkowo również szkolenie jazdy slalomu giganta, przypieczętowane videoanalizą.

Tradycyjnie na zakończenie wyjazdu odbyły się zawody narciarskie - slalom gigant, któremu towarzyszyło piękne słońce i niesamowita atmosfera wśród uczestników. Widać było ogromne zaangażowanie i wolę walki uczestników o zajęcie jak najlepszego miejsca. Wszyscy doskonale sprawdzili się na trasie, a różnice w czasach były minimalne... Na zakończenie tradycyjnie odbyła się uroczysta koronacja zwycięzców oraz wybory Króla i Królowej stoku, a także wspólna zabawa do późnych godzin nocnych.

Miła atmosfera w grupie i wymarzone warunki do uprawiania narciarstwa dopisały, a my tradycyjnie już myślimy gdzie spotkamy się za rok...

komentarzy /0/
Skomentuj