Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
09 listopada 2004
Wyjazd szkoleniowy do Egiptu

W dniach 2-9 listopada 2004 HURTAP SA zorganizował dla swoich kontrahentów wyjazd szkoleniowy do Egiptu.

Kolebka cywilizacji, fascynująca starożytna kultura, piaszczyste plaże, najpiękniejsze na świecie rafy koralowe oraz niekończące się słoneczne lato były wspaniałą odskocznią od deszczowej jesieni.

Kultura, która wciąż fascynuje swoją odmiennością, świątynie, które przetrwały tysiące lat sprawiają, że Egipt to kraj fascynujący. Jednym z ciekawszych miejsc, a tych w Egipcie nie brakuje, jest Narodowe Muzeum Egipskie w Kairze ze swoimi zbiorami znalezisk archeologicznych są to m.in. : skarby z grobowca Tutenhamona, mumie faraonów, artefakty sprzed ponad 5000 lat. Jednak największym magnesem przyciągającym rokrocznie miliony turystów są monumentalne trzy piramidy Chefrena, Cheopsa i Mykerynosa oraz najbardziej zagadkowa rzeźba świata - Sfinks. Czyste wody Morza Czerwonego i ukryte w głębinach przepiękne rafy koralowe stanowią prawdziwy raj dla amatorów nurkowania, kąpieli i różnych sportów wodnych.

Trudno powiedzieć co było piękniejsze w tym kraju czy pustynia czy morze, na pewno wszystko to razem wywarło ogromne wrażenie.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj