Aktualności

< powrót do listy
16 czerwca 2004
XV Mistrzostwa Polski w Konnych Rajdach Długodystansowych

W dniach 17-20 czerwca 2004 w Koczku odbyły się XV Mistrzostwa Polski w Konnych Rajdach Długodystansowych. Jeźdźcy rywalizowali na dystansach 30, 60, 80 i 160 km.

Zawodnicy KJ Hurtap Łęczyca osiągnęli największy sukces w dziesięcioletniej historii istnienia klubu - dwa tytuły mistrza Polski i dwa brązowe medale. Na dystansie 30 km zwyciężyła Katarzyna Nyklewicz na Black Fable. Trzecia była Marta Napióra na koniu Wariant. Wyścig na 80 km wygrała Małgorzata Gołębiewska na koniu Czeczen, zaś trzecie miejsce zajęła Anna Maksimowicz na Goncie.

Marta Napióra pełniła rolę szefa łęczyckiej ekipy jeźdźców i serwisantów oraz trenera KJ Hurtap. Ekipę serwisu tworzyli: Marek Walczak, Grzegorz Stefański, Justyna Kowalczyk, Anna Klimorowska i Patrycja Bereznowska.